REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104

Por um escritor misterioso
Last updated 08 junho 2024
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat  în minutul 104
Compartilhe seus vídeos com amigos, familiares e todo o mundo
Practică Studențească la Stațiunea de Cercetare şi Practică Studenţească „Ion Gugiuman”, Rarău-UAIC
Hermannstadt – Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în minutul 90+3
REZUMAT, FC Hermannstadt – Poli Iași 2-1
REZUMAT Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în ultimul minut
Conferință de presă Marius Măldărășanu, antrenor principal
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
LIVE 🔴 U7 (2016), Ripensia Timișoara - FC Hermannstadt ⚽ Turneul Final Național Sfinx
REZUMAT Poli Iași - Hermannstadt 1-3. Dubla lui Balaure și bijuteria lui Iancu au decis partida
REZUMAT: Poli Iaşi a retrogradat. Poli - Hermannstadt 0-1
REZUMAT: Poli Iaşi - Oţelul 1-1. Gălăţenii, 11 egaluri din 15 meciuri
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri