VIDEO Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri cu un şut de generic

Por um escritor misterioso
Last updated 04 maio 2024
VIDEO  Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri  cu un şut de generic
VIDEO ǀ ”Ne-am prezentat ruşinos”. Eugen Neagoe şi-a criticat public jucătorii
Hermannstadt - U Cluj 2-2. Meci nebun la Sibiu. Rezultatul partidei decis în prelungiri - Playsport
VIDEO FC Hermannstadt - FC Voluntari 3-1. Conduşi la pauză, sibienii au întors scorul spectaculos până la final. Doi jucători eliminaţi la oaspeţi
VIDEO Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian a stricat debutul lui Sabău pe banca oaspeţilor. Golazo în prelungiri
Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri
REZUMAT Hermannstadt - U Cluj 0-2. Clujenii au urcat pe loc de promovare directă