CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a  ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj a fost învinsă în această seară, pe teren propriu, de cei de la FC Hermannstadt, scor 0-1. Echipa lui Dan Petrescu a ratat, astfel, șansa de a urca pe
sunt lideri, vedetele lui Gigi Becali pe
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
CS Universitatea Craiova - Hermannstadt 2-0, în etapa 23 din Superliga României. Andrei Ivan, „brazilian” sub ochii lui Rivaldo
Dan Petrescu, dezamăgit de cum a arătat CFR Cluj cu Hermannstadt
Surpriza lui Dan Petrescu în CFR Cluj - Universitatea Craiova!
CFR Cluj a pierdut cu Farul, dar merge la barajul pentru Conference League! Sepsi a învins-o pe Craiova - Eurosport
Dan Petrescu, extrem de supărat după înfrângerea cu Hermannstadt: Un an fantastic se încheie urât! - Eurosport
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR CLUJ. Dan Petrescu, prima reacție după eliminarea din Ligă: „Cea mai mare dezmăgire! Sunt blestemat”