FCSB s-a distrat cu Hermannstadt și a câștigat la scor

Por um escritor misterioso
Last updated 19 junho 2024
Citeste pe : FCSB s-a distrat cu Hermannstadt și a câștigat la scor de neprezentare. „Roș-albaștrii”, lideri fără emoții
LPF a amânat meciul dintre FC Hermannstadt și FCSB
FC Hermannstadt - Rapid 1-1. Pas greșit făcut de echipa lui Cristiano Bergodi. Gazdele puteau da lovitura pe final
Un fleac! I-au ciuruit! FC Hermannstadt câștigă cu 5-0 pe terenul Astrei, Sport
FCSB - Hermannstadt 0-0, ACUM, LIVE TEXT, pe . Liderul, meci dificil cu revelația campionatului, SuperLiga
FCSB - FC Hermannstadt 3-0, „Roș-albaștrii” se distanțează la opt puncte de CFR Cluj. Olaru, omul meciului
Remontada spectaculoasă de scor în Serie A. În minutul 72, scorul era 0-3, dar ce a urmat a fost fabulos » Un jucător dorit pe vremuri de FCSB a fost erou în prelungiri!
VIDEO FCU Craiova - Hermannstadt 1-1. Două goluri superbe au decis rezultatul final al meciului
FCSB - FC Hermannstadt, Live Video Online în etapa 20 din Superliga
Superliga. Rapid București - Petrolul Ploiești. Scor 0 - 2, după două autogoluri - Evenimentul Zilei
Alexandru Băluţă nu s-a mai abţinut! Anunţ clar după victoria celor de la FCSB: 'Sunt dezamăgit că nu marchez' + Mesaj pentru Edi Iordănescu - Sportbull
LIVEBLOG Cupa României Dinamo obține doar o remiză cu FC Bihor Oradea, în etapa a 2-a a grupelor - Eurosport
REZUMAT: Hermannstadt - FC Voluntari 3-2. Spectacol în meciul de la Mediaş