Slobodna Dalmacija - Livaja srušio Osijek i odveo Hajduk na vrh

Por um escritor misterioso
Last updated 18 maio 2024
Hajduk je na Opus Areni svladao Osijek s 1:0 u zaostalom susretu 3. kola SuperSport HNL-a. Presudio je gol Livaje iz 42. minute nakon velike greške obrane Osijeka. Bijeli su sada prvi na ljestvici H
Sportske novosti - VIDEO: Osijek srušio Hajduk i pobjegao s dna ljestvice! Livaja zabio 'panenkom', Bijelima poništena dva gola
HNL Hajduk pobijedio Osijek, Livaja zabio jedini gol
Slobodna Dalmacija - #NK Osijek
Marko Livaja nova je 'desetka' Hajduka i to do 2024. godine: Od samog početka moja želja je bila da ovdje pokušam napraviti nešto što će se pamtiti - Slobodna Dalmacija
Osijek u sjajnom derbiju prekinuo crni niz, Hajduku poništena dva gola, Livaja majstorski zabio - Večernji.hr
Slobodna Dalmacija - Livaja srušio Osijek i odveo Hajduk na vrh HNL-a! Domaćini u 95. minuti zatresli gredu