Pobjeda s igračem manje! Gorica - Rijeka 1-0

Por um escritor misterioso
Last updated 04 junho 2024
Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigrana je utakmica 28. kola HT Prve lige između HNK Gorice i HNK Rijeke. Gorica je s igračem manje izborila pobjedu autogolom koji je postigao branič Rijeke Sava-Arangel Čestić. Žute kartone zaradili su Musa Muhammed (Gorica), Gnezda Čerin (Rijeka), Caio Cruz (Gorica, dva žuta), Prince Ampem (Rijeka). Caio Cruz […]
Gorica - Rijeka 3-4: Goričani dobili jasno upozorenje da je Europa ipak još daleko, a u zadnjih 15 minuta izbjegnuta je totalna katastrofa - : Najnovije vijesti, analize i informacije
PRVA HNL: Hajduk u gostima pregazio Goricu, Rijeka savladala Lokomotivu - Fenix Magazin
HNK Gorica u četvrtoj sezoni Prve HNL: Prosječna sezona s velikom crnom rupom, ali i povratkom iz nje. Najvišu ocjenu zaslužuju Kotarski i Toplak - : Najnovije vijesti, analize i informacije
Rijeka igrala 60 minuta s igračem manje; Gorica iskoristila neobjašnjivo loš dan lidera HNL-a
RIJEKA - GORICA 1:1 KRAJ! Selahi u zadnjim sekundama promašio stopostotnu priliku za pobjedu! - Novi list
RIJEKA vs GORICA 1:0 (13. kolo, SuperSport HNL 23/24)