FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a

Por um escritor misterioso
Last updated 07 junho 2024
FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
Poli Iași - Hermannstadt 1-3 în runda secundă din SuperLigă. „Dublă” Balaure și „bijuterie” Iancu
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
Născut în Italia, a jucat în Scoția și Austria. Kevin Ciubotaru a semnat cu FC Hermannstadt
Liga 2, etapa 11 FC Hermannstadt câștigă la ultima fază derby-ul Sibiului, Astra trece
Petrișor Petrescu, singurul sibian de la FC Hermannstadt - ”Speranța play-off-ului există. Ea ne-a dat aripi”
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
FC Hermannstadt a ratat în ultimile minute victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
FC Hermannstadt oferă lecții gratuite de fotbal pentru copii
Petrișor Petrescu, căpitanul FC Hermannstadt: Avem șanse reale la promovarea directă
Final incendiar la Sibiu! S-a terminat Hermannstadt-Poli Iași. Ce au făcut băieţii lui Marius Măldărăşanu - Sportbull
știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament
CSM Poli Iași
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei