FC Hermannstadt a învins în prelungiri CFR Cluj, în ultimul meci al anului

Por um escritor misterioso
Last updated 05 julho 2024
Rezultat surpriză în Superligă. FC Hermannstadt a învins marți seara în deplasare pe CFR Cluj, scor 0-1 (0-0), în ultimul meci al anului. Golul victoriei a fost marcat de sibieni, în minutele suplimentare de joc, la primul și singurul șut pe poartă. CFR C
Liveblog PELUZA TRICOLORĂ, Examenul tactic! Galerie FOTO de la ultimul antrenament la Mogoșoaia înainte de Norvegia
Fotbal: CFR Cluj, campioană a României pentru a treia oară consecutiv
SuperLiga, etapa a 10-a: Bergodi câștigă duelul antrenorilor italieni din SupeLigă, Rapidul se apropie amenințător de CFR Cluj! - Sportarad
S-a retras imediat după barajul dintre CFR Cluj și FCU Craiova! Imagini emoționante în Gruia
FC Hermannstadt
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Final dramatic în „Gruia”! Dan Petrescu învins la ultima fază! Sibienii au dat lovitura în minutul 90+4 - Antena Sport
Live Blog Superliga: FC U Craiova învinge FC Botoșani / Dinamo dă examen cu ”studenții” de la ”U”
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, pas greșit la Sibiu - HotNews.ro
FCSB, CFR Cluj şi Farul încep anul 2023 cu meciuri grele-n direct la Prima Sport! Programul etapei a 22-a din Superligă
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
FC Hermannstadt produce surpriza în ultimul meci al anului, 1-0 cu CFR Cluj, în Superligă
We Love Sport Cifrele Etapei Cifrele etapei prima rundă din play-off/out, o rundă dominată de gazde