FC Hermannstadt obține prima victorie a sezonului, în deplasare la Poli Iași

Por um escritor misterioso
Last updated 27 junho 2024
După înfrângerea din prima etapă a Superligii, pe teren propriu, FC Hermannstadt a obținut duminică prima victorie a sezonului, în deplasare la nou promovata Poli Iași. Sibienii s-au impus cu 3-1, ieșenii jucând din minutul 81 în 10 oameni.
Cotă 30 pe Betano, cu Bet Builder, la restanța Hermannstadt – FCSB din Liga 1
CFR Cluj, victorie la pas contra nou-promovatei Poli Iași
CFR 1907
ACTUALIZARE) Hermannstadt produce marea surpriză, pe ”Giulești”. Prima victorie pentru sibieni în ultimele 8 meciuri de campionat. Letica a salvat cele 3 puncte parând un penalti, pe final!, Sport
ACTUALIZARE) Cea mai clară victorie pentru Hermannstadt, 4-0 cu Dinamo! ”Dubla” lui Balaure, Jipa și Baba Alhassan au făcut diferența. Sibienii sunt neînvinși de 9 meciuri în Superligă și urcă pe locul
Superliga: FC Hermannstadt s-a impus la Iaşi, cu
Exclusiv Hermannstadt, all-in cu Beza: Echipa era dărâmată. Cum schimba 6 avioane între etapele din Rusia + amintiri cu Sânmărtean
VIDEO Dinamo sparge gheaţa în Liga 1! La Mediaş, echipa lui Contra a obţinut prima victorie a sezonului
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
REZUMAT - SEPSI OSK PAGINA OFICIALA - HIVATALOS WEBOLDAL Sepsiszentgyorgy-Sfantu Gheorghe Jud Covasna-Kovaszna megye