Popa în genunchi! Decizie de neînțeles în Hermannstadt - U Cluj

Por um escritor misterioso
Last updated 02 junho 2024
U Cluj a solicitat un penalty în minutul 29 al meciului cu Hermannstadt, la duelul dintre atacantul Daniel Popa și portarul Vlad Muțiu
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
GOOOL! Hermannstadt – U Cluj 1-2. Popa înscrie cu un șut în diagonală, din colțul careului mic
Superliga: FC Steaua 3-2 Chindia Târgoviște! Victorie de moral
Popa în genunchi! Decizie de neînțeles în Hermannstadt - U Cluj: nici cu VAR nu s-a răzgândit arbitrul
Fază monumentală în finalul meciului Hermannstadt - U Cluj 2-2! Ce au putut să-i facă brancardierii lui Daniel Popa
HERMANNSTADT. Insolvența, „groapa” fără fund unde se aruncă marile datorii » Au votat un nou plan de reorganizare și scapă de 95% din datorii
OFICIAL Daniel Popa, noul atacant al lui ”U” Cluj
U” Cluj privește doar partea plină după remiza cu FC Hermannstadt. Reacția lui Andrei Gorcea, ajuns la 12 meciuri fără gol primit în Liga 2
GOOOL! Rapid - U Cluj 2-1. Popa reduce din handicap! Clujenii revin în meci, chiar înainte de pauză
Dezvăluiri incredibile ale lui Dorin
Daniel Popa, scăpat de pe targă în finalul meciului Hermannstadt – U Cluj 2-2! Faza a fost monumentală, un necaz nu vine niciodată singur - VIDEO - Ştiri de Cluj