FOTO Hajduk s igračem više pobijedio nogometaše Varaždina pred

Por um escritor misterioso
Last updated 31 maio 2024
Nogometaši Varaždina u sklopu 21. kola SuperSport HNL-a ugostili su Hajduk. Varaždinci su s igračem manje poraženi 4:1.   U prvom dijelu golovi nisu padali, a Varaždinci su bili bolja momčad pred 5900 gledatelja. Prvu pravu priliku na utakmici imao je Hajduk u 12. minuti. Ubacio je Melnjak za Livaju, ovaj je proslijedio do Krovinovića, […]
Hajduk je bezopasan za protivnički gol. Prodaja jednog igrača jako je naškodila bijelima - Večernji.hr
FOTO Prva ovosezonska pobjeda: nogometaši Varaždina dominirali i svladali Rudeš – 7Plus
Hajduk uz igrača više do tri boda u Varaždinu
FOTO Hajduk s igračem više pobijedio nogometaše Varaždina pred 5900 gledatelja – 7Plus
LIVE Varaždin - Hajduk 0-2; 3. kolo HNL-a; Marko Livaja opet spasio Hajduk
Navijači Hajduka o slavlju u Varaždinu: Pukštas i Livaja su Batman i Robin, sad je mir tjedan dana - Večernji.hr
Hajduk upisao petu uzastopnu pobjedu: U završnici susreta slomili neugodni Varaždin
Jaka kiša potopila Poljud, Hajduk s igračem više rutinski svladao Varaždin - Sportnet
FOTO Nogometaši Varaždina dominirali, no Marko Livaja pred 7000 gledatelja donio pobjedu Hajduku – 7Plus
Hajduk uvjerljiv protiv Varaždina - HRT
Kakva drama: Hajduk u 99. minuti preko heroja Awaziema čudesno došao do tri boda - Večernji.hr