CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a lui Becali, egalată în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 31 maio 2024
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală  a lui Becali, egalată în prelungiri
Partida dintre CSA Steaua București și FCSB 2 s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Alexandru Buziuc și Dragoș Huiban.
Gigi Becali, reacție după decizia privind palmaresul dintre FCSB și CSA Steaua
News Alert Decizia Curții de Apel în disputa pentru palmares dintre CSA Steaua și FCSB
Steaua a cheltuit o adevărată avere pentru un proces cu FCSB: A plătit Armata din bani publici! - Realitatea Sportiva
FCSB – FC Voluntari 1-1, în etapa a 10-a din SuperLiga. Dramatism total, cu gol din penalty la ultima fază. Cum arată clasamentul
FCSB a câștigat cu un scor de-a dreptul halucinant meciul cu FC Voluntari din prima etapă din Liga de Tineret! A fost Under 18 pe toate planurile
VIDEO ǀ CSA Steaua - Minaur Baia Mare 3-0! ”Militarii” s-au impus fără drept de apel, deşi au avut emoţii până în minutul 88
Ultrașii de la Sud Steaua trec la amenințări, după ce Gigi Becali a anunțat că FCSB este aproape de a juca pe Ghencea
FCSB a făcut-o de oaie în toate cele trei derby-uri cu Steaua din week-end + ironia ”militarilor” față de clubul lui Gigi Becali!
Video Steaua - FCSB 2 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+3. Trei goluri anulate, două posibile penalty-uri și ocazii mari