FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor spre Finală

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor  spre Finală
După 4–1 cu Chindia Târgoviște în grupele Cupei României, FC Hermannstadt va juca cu Universitatea Cluj Napoca în sferturi.
S-a stabilit când se joacă FC Hermannstadt - Sepsi, în Cupa României
Arhive Sport - Ora de Sibiu
SportinCluj: Universitatea Cluj va juca cu Hermannstadt în sferturile Cupei României - ClujToday
Video UTA - U Craiova 1948 1-0. Arădenii sunt primii semifinaliști ai Cupei României
FOTO FC Hermannstadt, egal în primul meci din Cupa României din acest sezon. Sepsi a avut un jucător eliminat pe final de partidă
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Fotbal: U CLUJ - HERMANNSTADT, Scor Final 0-2 - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania
Cupa României 2023-2024: FC Hermannstadt va juca în grupa A. Sepsi, principala rivală