FC Hermannstadt - U Cluj, Live Video Online, în sferturile Cupei României

Por um escritor misterioso
Last updated 29 maio 2024
Andrei Nicolescu a dezvăluit aspectul care va fi hotărâtor pentru Dinamo în perioada de transferuri. Formația din Șos. Ștefan cel Mare se pregătește pentru o campanie puternică de transferuri în această iarnă, după ce jucătorii […]
Corvinul Hunedoara, calificare en-fanfare în sferturile din Cupa României. Hermannstadt, victorie miraculoasă în prelungiri
Cupa României Betano
Cupa României Betano, faza grupelor, etapa 3. CS Mioveni și UTA Arad, ultimele două echipe calificate în sferturi. Tabloul complet
Sepsi Sf. Gheorghe - U Cluj 0-0, 5-4 după penalty-uri în finala Cupei României Betano. Niczuly aduce trofeul în vitrina covăsnenilor pentru al doilea an consecutiv
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
VIDEO U Cluj a revenit cu Hermannstadt, după mutările lui Sabău » Știm prima semifinală din Cupa României
VIDEO Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu cartonaşe roşii. Ambele echipe din Cluj, în sferturi. FC Argeş - Universitatea Craiova 2-1, Hermannstadt - Chindia 4-1